Адвокат виховательки з дитсадка Запоріжжя опублікував висновок експерта

Нові подробиці про смерть маленької Олесі

У мережі розповіли нові подробиці смерті дівчинки в нелегальному дитячому садку Запоріжжя. Адвокат опублікував висновок медиків.

Таким чином, повідомляється, що адвокат виховательки, Ірини Суханової, яка може сісти у в’язницю за вбивство Олесі, опублікував висновок експертів.

Пиар, злость и арест именем толпы . Сегодня суд арестовал мою подзащитную Суханову Ирину по обвинению в умышленном…

Опубліковано Павлом Будилкою Пʼятниця, 5 червня 2020 р.

На сторінці Павла Будилко у соціальній мережі Facebook з’явився документ, в якому йдеться про те, що маленька дитина померла в результаті закриття дихальних шляхів. Тобто, вона захлинулася від блювоти. У підсумку, повідомляється, що смерть Олесі – нещасний випадок.

Адвокат також заявив, що буде добиватися того, щоб його клієнтку, власника дитячого садка відпустили, і повністю виправдали.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про те, що «квартирному» дитячому сад міста Запоріжжя помер маленька дитина.

Таким чином, повідомляється, що дитсадок був нелегальним, і він працював протягом п’яти років. А померлої дівчинці було трохи більше одного року.

Розташовувалося цей заклад у трикімнатній квартирі по вулиці Авраменка. Про це розповів інформаційний портал «Алекс». І ось, власниця квартири вирішила зробити з житла заклад, куди батьки зможуть приводити своїх дітей на весь день.

Бабуся померлої дівчинки, Наталія Шандиба говорить про те, що в п’ятницю, 29 травня, невістка привела дитину Олесю в цей дитячий сад вперше. Всього через годину вона померла.

zaporizhzhya.znaj.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com