Український Південь

Інформаційне видання

Символіка херсонського вишу стане брендом

Керувала створенням «нового стилю» проректорка з міжнародних зв’язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій Оксана Лаврикова. Як зазначила Оксана Валентинівна, зміни відбулися в усіх соціальних мережах університету та на головній сторінці сайту вишу. Були розроблені фірмові елементи таких структурних підрозділів: Студентське містечко, Агробіостанція-ботанічний сад, спортивно-оздоровчий табір «Буревісник» та Медичний центр університету. Оновили також логотипи факультетів та Бериславського педагогічного коледжу. Новий логотип університету відтепер будуть використовувати у документах, презентаціях, табличках та на сувенірній продукції вишу.

«Будь-який навчальний заклад має свою історію та традиції, один із ключових елементів яких є формування фірмового стилю. Ми багато над цим працювали і сподіваємось, що нам це вдалося», – підкреслила Оксана Лаврикова.

Над дизайном і технічною складовою логотипів працював відділ забезпечення академічно-інформаційно-комунікаційної інфраструктури на чолі з керівником Олександром Лемещуком.

 «При розробці брендбуку ми намагалися врахувати усі побажання відділів та факультетів, розробивши загальний стиль, але при цьому зберегти унікальність емблем», – наголосив Олександр Ігорович.

Нагадаємо, проєкт стартував у грудні минулого року. Робота над вдосконаленням триває і сьогодні.

 Пресцентр ХДУ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня