У святкові дні на дорогах до Азовського моря працюватимуть додаткові патрулі

Уряд продовжив карантин до 22 травня, втім з 12 травня в будуть введені послаблення. Але слід пам’ятати, що на вихідних з 9 по 11 обмеження діють, про це повідомляє Запорізька обласна державна адміністрація.

Жителям області поки заборонено перебувати без маски чи респіратора у громадських місцях, ходити у компанії більше 2 чоловік (за винятком супроводу дітей), перебувати в громадських місцях особам до 14 років без супроводу дорослих, відвідувати парки і зони відпочинку та проводити заходи, в яких бере участь більше 10-ти людей тощо. Не можна гуляти в парках, за винятком випадків, коли ви вигулюєте тварин.

Перед послабленням карантинних мір, через довгі вихідні, обласна влада доповнює заборони:

– громадський транспорт не працюватиме, крім годин пік з 05.00 до 10.00 та з 15.00 до 20.00 годин 9-11 травня;

– заборонено відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові або прибережні зони, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;

– буде обмежено доступ громадян до прибережної зони Азовського моря та інших водоймищ;

– суб’єкти господарювання, що надають санаторно-курортні послуги (бази відпочинку, готелі, гуртожитки, хостели тощо) будуть перевірятися мобільними групами.

Також на дорогах до Азовського моря працюватимуть додаткові патрулі з 8:00 8 травня до 23:59 11 травня. Поліцейські будуть перевіряти наскільки нагальною є поїздка до моря. Також, наголошують у ЗОДА, послаблення карантину буде залежати від ситуації в регіоні. Тому дуже важливо аби жителі області дотримувалися правил та не наражали себе на небезпеку масовими заходами на 8-9 травня. 

Суспільне

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *