Будівництво Центру первинної медико-санітарної допомоги у Запоріжжі вийшло на наступний етап

Станом на 29 квітня повністю завершене зведення будівлі нового Центру первинної медико-санітарної допомоги в селищі Сонячному, що в Широківській об’єднаній територіальній громаді. Зараз підрядники криють дах, облаштовують фасад, здійснюють внутрішні оздоблювальні роботи. Проєктна вартість будівництва – 10 мільйонів гривень.

Центр первинної медико-санітарної допомоги в селищі Сонячному – у переліку об’єктів державної програми «Велике будівництво». Роботи розпочались наприкінці 2019 року. Завершити їх планують цьогоріч у червні. Проєктом передбачене, що в закладі працюватимуть 7 сімейних лікарів, котрі надаватимуть послуги всій Широківській громаді.

Олег Бойченко, заступник начальника виробництва

Олег Бойченко, заступник начальника виробництва

«Роботи ведуться одночасно по всьому об’єкту: це – покрівля, фасад, внутрішнє оздоблення приміщень, інженерні комунікації – водогін, каналізація, опалення, вентиляція, електрика. Особливістть в тому, що це – найбільший об’єкт у Запорізькій області серед медичних закладів», – каже заступник начальника виробництва Олег Бойченко.

Денис Коротенко, голова Широківської ОТГ Запорізького району

Денис Коротенко, голова Широківської ОТГ Запорізького району

«У нас в громаді є один центр первинної медико-санітарної допомоги. Знаходиться на Верхній Хортиці. Але ми його орендуємо у Центральної районної лікарні. Тому для нас це будівництво дуже важливе, і ми чекаємо, коли воно завершиться. Первинка буде працювати в географічному центрі громади, тому сюди зможуть звертатися всі 12,5 тисяч її жителів. І ми сподіваємось, що з відкриттям нового медзакладу ми зможемо підвищити рівень медичного обслуговування населення», – наголосив голова Широківської ОТГ Запорізького району Денис Коротенко.

Віталій Туринок, голова Запорізької облдержадміністрації

Віталій Туринок, голова Запорізької облдержадміністрації

«Ми за два місяці вже можемо його відкривати. Я сподіваюсь, що так і станеться, що не буде ніяких зупинок. На сьогоднішній день я їх не бачу. І кошти є, і люди працюють, і матеріали» – заявив голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок.

Суспільне

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Коментар до: Будівництво Центру первинної медико-санітарної допомоги у Запоріжжі вийшло на наступний етап

  1. Лилия сказав:

    Неужели так криво сделали стены из газобетона, что пришлось выравнивать гипсокартоном?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *