Аграрії звернулися до президента України із закликом скасувати “соєві правки” (Відео)

Скасування “соєвих правок” – це той крок, на який давно чекають малі та середні агровиробники. Після їх впровадження у 2017 році вони постраждали найбільше, отримавши великі збитки.

Голова #ВАР Андрій Дикун звернувся до президента України Володимира Зеленського із закликом скасувати ці дискримінаційні зміни до податкового кодексу, прийняті за попередньої влади.

“Великі агрокомпанії уже давно мають право і можливість при експорті сої чи ріпаку отримувати відшкодування ПДВ. Малі та середні – самі не експортують і на них наживаються інші. касувавши соєві правки, ви надзвичайно сильно підтримаєте малого та середнього аграрного товаровиробника”, – наголосив голова ВАР.

Звернення голови ВАР Андрія Дикуна до президента щодо відміни "соєвих правок"

‼Скасування "соєвих правок" – це той крок, на який давно чекають малі та середні агровиробники. Після їх впровадження у 2017 році вони постраждали найбільше, отримавши великі збитки. Голова #ВАР Андрій Дикун звернувся до президента України Володимира Зеленського із закликом скасувати ці дискримінаційні зміни до податкового кодексу, прийняті за попередньої влади. ☝"Великі агрокомпанії уже давно мають право і можливість при експорті сої чи ріпаку отримувати відшкодування ПДВ. Малі та середні – самі не експортують і на них наживаються інші. Скасувавши соєві правки, ви надзвичайно сильно підтримаєте малого та середнього аграрного товаровиробника", – наголосив голова ВАР.Наше офіційне звернення вже в Офіс Президента України. Почуйте аграріїв!

Опубліковано Всеукраїнська Аграрна Рада Неділя, 29 березня 2020 р.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com