Школярі з Роздольненської ОТГ перемогли у екоконкурсі (Фото)

Про це на Фейсбуці повідомляє Юлія Азаренко:

з 01 грудня 2019 року по 29 лютого 2020 року проведено районний етап Всеукраїнської акції “Годівничка”. Вітаємо переможців:

1.1. Учнівські колективи за змістовну пропагандистську та практичну діяльність у межах акції:

І місце: колектив гуртка «Природа рідного краю» (керівник Дегтярьова Л.В.) КЗ «РЦДЮТ» на базі Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце: колектив учнів 3Б класу (керівник Анастюк Н.В.) Малокаховського ЗЗСО;

ІІ місце: колектив 1 класу (керівник Сегляник А.А.) Чорноморівської гімназії;

ІІІ місце: колектив учнів (керівник Гонтарук М.М.) Сергіївської ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІІ місце: колектив учнів 2Б класу (керівник Черкаліна В.В.) Червоноперекопської ЗОШ І-ІІІ ст.

1.2. Учнів у конкурсі науково-дослідницьких робіт, щоденників спостережень:

І місце: Лебеденко Андрій, учень 7 класу, Онищенко Павло, учень 5 класу (керівник Харковська Н.П.) Роздольненського ЗЗСО;

ІІ місце: Єфремова Аріна, учениця 2Б класу (керівник Бондаренко Ю.С.) Кам’янського ЗЗСО;

ІІІ місце: Квакуша Віктор, учень 4 класу (керівник Квакуша С.В.) Архангельськослобідської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце: Слива Злата, учениця 1 класу (керівник Ониськів Т.О.) Кам’янського ЗЗСО;

ІІІ місце: Запорожець Богдан, Касьяненко Ігор, учні 2 класу (керівник Семенюк Г.М.) філії СОЗ «Костогризівська гімназія»;

1.3. Учнів у конкурсі малюнків:

І місце: Городніченко Атем, учень 6 класу (керівник Клімковецька М.В.) Архангельськослобідської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце: Плаксьонова Анна, учениця 7 класу (керівник Клімковецька М.В.) Архангельськослобідської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце: Башкірова Каріна, учениця 6 класу (керівник Клімковецька М.В.) Архангельськослобідської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце: Компанієць Світлана, учениця 8 класу (керівник Гонтарук М.М.) Сергіївської ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІІ місце: Василенко Валерія, вихованка гуртка «Чарівний пензлик» (керівник Циганова С.Л.) учениця 9 класу Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце: Зозуля Роксолана, учениця 1 класу (керівник Сегляник А.А.) Чорноморівської гімназії;

1.4. Учнів за декоративні вироби:

І місце: Орловська Юлія, учениця 6 класу (керівник Стволова Г.Е.) Архангельськослобідської ЗОШ І-ІІІ ст.;

І місце: Заплєталова Сніжана, учениця 9 класу (керівник Стволова Г.Е.) Архангельськослобідської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце: Якубович Валерія, учениця 4 класу, Якубович Марія, учениця 2 класу Архангельськослобідської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованки гуртка «Витинанка» (керівник Вертій І.Ф.);

ІІ місце: Солошенко Елеонора, учениця 3 класу (керівник Лубніна М.І.) Сергіївської ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІІ місце: Литовець Кіра, учениця 1 класу (керівник Сегляник А.А.) Чорноморівської гімназії;

ІІІ місце: Яковенко Діана, учениця 4 класу (керівник Чуйко Н.М.) Червоноперекопської ЗОШ І-ІІІ ст.;

1.5. Учителів за методичні розробки:

І місце: Ониськів Т.О., учитель початкових класів Коробківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Кращі роботи відправленя для участі у обласному етапі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *