На Херсонщині родинам виплачуватимуть 10 тис. грн за народження третьої дитини

Херсонська обласна державна адміністрація буде виплачувати по 10 тис. родинам при народженні третьої дитини. Також на виплату можуть розраховувати й сім’ї в яких народилося більше трьох дітей. Таку допомогу будуть виплачувати протягом 2020 – 2024 років. Відповідні зміни були внесені до обласної програми  “Підтримки сімей”.
Згідно з документом, за п’ять років реалізації цієї програми з бюджету планують витратити 45,5 млн грн. Половину має профінансувати обласний бюджет, а іншу частину місцеві. Відомо, що фінансова допомога буде нараховуватися після особистого звернення до управління соцзахисту одного з батьків. 
Неодноразово голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв заявляв, що покращення демографічної ситуації в області – одне з першочергових завдань його команди. За його словами, батькам, які виховують трьох або більше дітей, буде надаватися фінансова підтримка з бюджету на утримання дитини й придбанні житла. 
Зазначимо, що наразі в Україні при народжені дитини батькам дають грошову допомогу в розмірі 41280 грн. Спочатку виплачується 10 320 гривень допомоги, а залишок протягом наступних 36 місяців рівними частинами – 860 гривень.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com