У закладах освіти Великолепетиського району встановлять фільтри доочистки води

12 лютого за ініціативи Великолепетиського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області фахівцем відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства проведено робочу зустріч з директором Комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» та начальником групи господарського обслуговування закладів освіти з питань покращення матеріально-технічної бази харчоблоків закладів загальної середньої освіти Великолепетиського району.

Під час заходу розглянуто стан  МТБ харчоблоків по кожному загальноосвітньому закладу  та визначено ряд  першочергових заходів щодо потреби у поточному, капітальному ремонті приміщень та мереж, заміні застарілого та не робочого обладнання, придбанні відсутнього обладнання.

Піднято питання приведення до нормативних вимог якість питної води, яка постачається до закладів загальної середньої освіти Великолепетиського району. За результатами обговорення прийнято рішення про необхідність встановлення фільтрів доочистки питної води.

Під час обговорення також приділено увагу питанням проведення дезінфекційних заходів в закладах освіти, своєчасного вивезення рідких та твердих побутових відходів, які утворюються під час діяльності навчальних закладів.

Держпродспоживслужба у Херсонській області

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *