На Херсонщині триває профілактика пташиного грипу

7-го лютого у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Херсонській області відбулася робоча зустріч начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Віталія Боярського з керівниками та уповноваженими представниками  птахівничих господарств Херсонщини. Також в зустрічі взяли участь начальники Білозерського районного, Херсонського міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, в.о. директора Херсонської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

Під час зустрічі обговорили кроки щодо недопущення виникнення та поширення грипу птиці на території Херсонської області. Розповіли, які результати позапланових інспектувань птахогосподарств  та про стан усунення виявлених недоліків. Також йшлося про виконання програми лабораторного контролю сальмонельозу в птахогосподарствах Херсонської області.

Представників птахогосподарств було проінформовано  про епізоотичну ситуацію з високо патогенного грипу птиці (ВПГП), про заходи з недопущення поширення збудника ВПГП на території Херсонської області.

У ході зустрічі особливу увагу було приділено питанням підтримання на належному рівні системи біозахисту птахогосподарств, основним ризикам занесення збудника ВПГП в господарства  та виконання Державного плану моніторингу інфекційних хвороб птиці по території Херсонської області на 2020 рік.

Держпродспоживслужба у Херсонській області

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *