Контролювати емоції вчать херсонські лікарі підлітків

Фахівці «Клініки, дружньої до молоді» провели інформаційні заходи для підлітків  під гаслом «Емоції – під контроль!». Інтерактивні лекції та тренінги  мають на меті не тільки  привернути увагу  молоді до  проблеми збереження психічного здоров’я і поглибити знання у цьому питанні, а й сформувати соціальні навички та  відповідальне ставлення до власного здоров’я. 

На тренінгах підлітки вчаться протистояти утискам, захищати свої психологічні кордони, екологічно проявляти свої емоції та спілкуватися безконфліктно. Це дозволить скоротити  невротичні, тривожні та депресивні розлади серед підлітків.

Треба своєчасно дбати про психічне здоров`я, а не лікувати психічні хвороби. Від того, яку увагу сьогодні ми приділяємо  охороні психічного здоров’я наших дітей, залежить майбутнє нашого суспільства. Психічне здоров’я є основою благополуччя людини і ефективного функціонування суспільства.

Скажіть «НІ!» стресу.  Будьте уважними один до одного. Оберігайте власне психічне здоров’я та пам’ятайте про людей, які поруч!

Херсонська лікарні ім. Є. Карабелеша

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *