Відбудеться 5 освітніх візитів до Чехії для викладачів херсонського університету

4 грудня у конференц-залі Наукової бібліотеки відбувся семінар для викладачів Херсонського державного університету за результатами проєкту Університету імені Томаша Масарика за підтримки Чеської агенції з розвитку «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті».

Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив, що чимало наших викладачів долучаються до різних міжнародних програмами та проектів. І  керівництво університету завжди надає всіляку підтримку молодим науковцям. «Є ресурси, є фонди, є можливості, але від вас головне – знання іноземної мови і, звісно, внутрішня мотивація», – зазначив Олександр Володимирович й закликав подавати заявки й активно інтегрувати в міжнародну наукову спільноту.

Проректор з міжнародних зв’язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій Оксана Лаврикова зазначила, що мета семінару – поділитися враженнями від іноземних університетів-партнерів. Оксана Валентинівна підкреслила, що учасники отримають певні настанови щодо написання грантових програм. «Питання грантів сьогодні є актуальним, цього вимагає нова освітня реформа, нове фінансування університету, яке буде складатися з відповідних формул, адже треба йти в ногу з часом. І ми зібрали сьогодні науковців, які хочуть брати участь у написанні міжнародних програм», – наголосила проректор.

Аспірант кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти ХДУ Юрій Юрчук, який брав участь в освітньому проєкті «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті» й щойно повернувся з міста Брно (Чеська республіка) надав присутнім загальну інформацію про проєкт, який буде реалізовано у період з травня 2019 року до грудня 2021 року. І додав: «Цей проєкт спрямований на посилення можливостей працівників середнього менеджменту та викладачів українських університетів, що готують майбутніх вчителів». Також аспірант розповів про заплановані види робіт, які має на меті даний проєкт – це 5 освітніх візитів до Чехії, конференція для докторантів у Чехії, конкурс докторантських проєктів та два круглі столи в Україні, які, власне, підсумують результати проєкту.

Пресцентр ХДУ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com