У Херсоні впроваджують проєкт “Медицина у смартфоні”

У Херсонській обласній консультативній поліклініці – автоматизовані робочі місця: у Херсоні впроваджують проєкт “Медицина у смартфоні”.

Як це працює розповіла заступниця головного лікаря обласної консультативної поліклініки Ніна Бірючевська“З першого квітня, як і всі медичні заклади, будемо підключатися до системи “Агенція здоров’я”. Для того, щоб підключитись до цієї системи, кожному лікарю необхідно мати автоматизоване робоче місце. В консультативній поліклініці 20 лікарів працюють за цією системою.

Ще три робочих місця – реєстратори. Ця система дозволяє нам онлайн записувати пацієнтів на прийом. Кожен може зайти на сайт лікарні і в електронному вигляді записатися в зручний для нього час. Реєстратура. Тут є час запису, паспортні дані пацієнта та лікаря, до якого записана людина”.

Проєкт “Медицина у смартфоні” презентували в Херсонській облдержадміністрації 22-го листопада.

«Ми зробили цифрову систему, яка об’єднала усі лікарні в єдину систему разом з первинним рівнем – сімейною медициною. Зараз усі лікарні починають працювати виключно у цифровому форматі. Це перша частина проєкту”, – говорить керівник проєкту “Медицина у смартфоні” Ярослав Сєрий.

Заступниця директора обласного департаменту охорони здоров’я ХОДА Ліна Бондарева говорить, що проєкт дає можливість самостійно обрати сімейного лікаря та медичний заклад для лікування: “Щомісячно кожен заклад буде звітувати про кількість вилікуваних пацієнтів. Це спеціальні медичні форми: карта стаціонарного хворого, листи призначення, виписки епікриз. За цими формами Національна служба здоров’я України буде бачити кількість послуг, види послуг, їх складність – і визначати відповідний об’єм ресурсів на відшкодування за надані медичні послуги”.

Проєкт "Медицина у смартфоні"

В обласній консультативній поліклініці – автоматизовані робочі місця. У Херсоні впроваджують проєкт "Медицина у смартфоні".Детальніше – за посиланням: https://ks.suspilne.media/news/49273.

Опубліковано UA: ХЕРСОН Пʼятниця, 29 листопада 2019 р.

Херсонці за матеріалами UA: Херсон

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *