Авторський семінар зі STEM освіти для вчителів області провели у Херсоні

Вже традиційно у Херсонському державному університеті проводяться семінари зі STEM-освіти. 22. 11. 2019 в лабораторії робототехніки ХДУ проведено авторський семінар для вчителів Херсонської області кандидатом технічних наук, доцентом кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики Осиповою Наталією Володимирівною з теми: “Підвищення професійної компетентності вчителів у контексті STEM освіти”. Організаторами заходу виступили факультет комп’ютерних наук, фізики та математики ХДУ та Комунальний вищий навчальний заклад «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради.

Необхідно відзначити величезну зацікавленність вчителів проблемами STEM-освіти. До участі долучилися більше 50 вчителів інформатики, фізики, математики, хімії, біології та технології Херсонської області.

На семінарі розглядалися важливі питання:

Нормативна база STEM-освіти.

Робототехніка як елемент STEM-освіти.

Робоконструювання, моделювання і програмування на основі Lego Mindstorms Education EV3.

Використання платформи Arduino при вивченні природничих наук – фізики, математики, інформатики та технології.

Змагання та турніри з робототехніки.

Приємним бонусом для учасників семінару стала демонстрація можливостей використання технологій віртуальної реальності у викладанні природничих дисциплін.магістрантом кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики ХДУ Катериною Давиденко.

Джерело

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com