Вікторія Вагнєр прокоментувала, чому не голосувала за законопроєкт про ринок землі

13 листопада 240 народних депутатів прийняли у першому читанні проєкт закону, який дозволяє торгувати землею. Його підтримали депутати фракції «Слуга народу» та позафракційні.

Вікторія Вагнер (183-й виборчий округ, Херсонська область) утрималась від голосування. Про причини вона розповіла кореспондентові «Українського півдня».

«Я утрималась під час голосування проєкту за відкриття ринку землі, тому що це стратегічно важливе питання для країни, його не можна вирішувати швидко. Зараз не готові Геокадастри, не прописано, що купувати землю можуть лише громадяни України. Потрібно переформатувати правки, внести статті, а потім я голосуватиму за нього. Я не проти того, щоб землі сільськогосподарського призначення перебували у вільному обігу», – сказала народний депутат Вікторія Вагнєр.

На сайті «Депутати Херсонські» був оприлюднений пост журналіста Всеволода Філімоненка і відео переписки Вікторії Вагнєр під час голосування. Журналіст стверджує, що в цей час у «Слуг» нібито йшли торги за лояльність і одним з фігурантів є херсонська депутатка. На запитання кореспондента Вікторія Вагнєр відповіла так: «Мене запитали, чому я не голосую. Я відповіла, що це моя позиція. І ні про які торги не йшлося».

Подробиці у відео телестудії “Український південь”:

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Коментар до: Вікторія Вагнєр прокоментувала, чому не голосувала за законопроєкт про ринок землі

  1. Дмитрий сказав:

    Вы можете написать объяснительную ?
    Тема : как и при каких обстоятельствах законопроект был принят . Интересует , обещания снизить полномочия парламента , которое суд отменил .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *