На цьому тижні планують завершити ремонтні роботи на автомобільний дорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ

Відбувається поточний дрібний ремонт на автомобільний дорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, на ділянці км 14 -км 16.

Ведуться роботи з влаштування верхнього шару дорожнього покриття із асфальтобетонної суміші на модифікованому бітумі з використанням добавки ПКЦН (поліетилен композиційний целюлозний наповнювач).

Модифікація бітумів – це направлене поліпшення їх властивостей шляхом поєднання з полімерними добавками. Введення відповідного полімерного модифікатора додає в’яжучому і всьому покрівельному матеріалу велику тепло- і морозостійкість, еластичність, підвищену опірність втомним навантаженням, підвищує довговічність, повідомляє Служба автомобільних доріг у Одеській області.

Поточний дрібний ремонт на автомобільний дорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, на ділянці км 14 -км 16. Ведуться роботи з влаштування верхнього шару дорожнього покриття із асфальтобетонної суміші на модифікованому бітумі з використанням добавки ПКЦН (поліетилен композиційний целюлозний наповнювач). Модифікація бітумів – це направлене поліпшення їх властивостей шляхом поєднання з полімерними добавками. Введення відповідного полімерного модифікатора додає в’яжучому і всьому покрівельному матеріалу велику тепло- і морозостійкість, еластичність, підвищену опірність втомним навантаженням, підвищує довговічність.Водії, вибачте за тимчасові незручності! На цьому тижні заплановано завершити ремонтні роботи.

Опубліковано Служба автомобільних доріг в Одеській області Понеділок, 18 листопада 2019 р.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *