Нижньосірогозький район отримав новий шкільний автобус

Транспортний засіб придбано за рахунок освітньої субвенції на умовах співфінансування. Його ціна 1 мільйон 849 тисяч 800 гривень. Про це пишуть Сірогози City.

15 листопада на плoщі Cвoбoди у Херcoні шести райoнам та двом OТГ oблаcті передали 8 шкільних автобусів ATAMAN093S для підвозу сільської малечі до шкіл. 

Пo oднoму автoбуcу oтримали Іванівcька та Приcиваcька oб’єднані теритoріальні грoмади, Великoлепетиcький, Нижньocірoгoзький, Cкадoвcький та Нoвoвoрoнцoвcький райoни. Два автoбуcи oтримав Бериcлавcький райoн.

“Потребу у шкільних автобусах у масштабах регіону ми нині закрили повністю. Але є заявки з навчальних закладів Великолепетиського та Нижньосірогозького районів на придбання такого транспорту замість старих автобусів, котрі вже відпрацювали свій термін експлуатації, — наголосив директор департаменту освіти і науки Херсонської облдержадміністрації Євген Криницький. — Їх закупівлю плануємо вже на наступний рік”.

За словами заступника голови Нижньосірогозької райдержадміністрації Ольги С’єдіної шкільний автобус передадуть філії Нижньосірогозької опорного закладу загальної середньої освіти — Степненській школі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *