Херсонця позбавляють можливості стати улюбленим переможцем Х-фактору?

Зараз на сайті телеканалу СТБ проводиться опитування, за допомоги якого хочуть обрати найулюбленішого переможця проекту Х-фактор за всі часи його існування в Україні.

Серед переможців минулих років є і херсонець Віктор Романченко. Тож за нього зараз активно голосуют в цьому опитуванні.

Про дивну зміну у кількості голосів, яка сталася за минулу ніч на Фейсбуці повідомляє Фонд громади міста Херсон “Захист”:

– Телеканал СТБ – бесчесний канал, у якого (як вони самі й визначили) МОЖЛИВО ВСЕ!

Останніми днями прихильники творчості й неаби якого таланту переможця Х-Фактору Віктора Романченко активно підтримали його як достойного кандидита на “народну премію” як кращого переможця за 10 років цього проекту.
Останніми днями він лідирував у цьому онлайн голосуванні – https://xf-premia.stb.ua/ua/sami-luchchi-ulyublenyj-peremozhets-h-faktora/?fbclid=IwAR0IDB1hiIq7IU9UiPdmzNdOqTqBgIUdupWMDYtsDLprN_ZaObfldRvLnQw .

Вчора був другим з результатом у 2500 голосів. А сьогодні вранці його результат різко змінився й визначився на сторінці голосування у 700 голосів((( Без пояснень з боку СТБ!
На листи обурення від декількох херсонців функціонери СТБ повідомили, що вони прибрали голоси ботів(((

Ви уявляєте, щоб заради цього голосування хтось створив 1800 ботів?!!

Ми провели своє розслідування й знаєте, що виявили? Віктору ТУПО ЗРІЗАЛИ голоси до 700-го. Докази?

Ті, хто голосував до 700 номера, проголосувати більше не можуть, а ті, хто після 700-го, можуть проголосувати повторно, не дивлячись на те, що їх вранці визначили ботами (див. скрін нижче). Навіть з Данії українці нам повідомили, що сьогодні проголосували повторно 🤒. Якщо ви голосували, можете це перевірити й самі!

ВИМАГАЄМО від телеканал СТБ офіційного пояснення непрозорої політики та підтасовки результатів у цьому голосуванні та оприлюднення 1800 призвищ “ботів”!

Завтра у Віктора Романченко сольний БЛАГОДІЙНИЙ концерт в Херсоні, зал на який у 1500 місць повністю розкуплений.

Шановні прихильники, фани Віктора, вас образили, обізвавши ботами, образили херсонську громаду! ГАНЬБА каналу СТБ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *