Проект “Книгомандри” цьогоріч завершився

У Херсоні завершився бібліотечний проект “Книгомандри”. Він тривав з червня. Підсумки підбивали в обласній бібліотеці для юнацтва імені Бориса Лавреньова. Там побували кореспонденти Суспільного.

Підготовка до проекту розпочалася в травні, говорить координаторка проекту Наталія Дмитрієнко. Перші гості приїхали на Херсонщину у червні.

Письменник Валерій Кулик говорить, що брав участь у проекті від початку і радий був поспілкуватися з колегами з інших міст України.

Координаторка проекту Наталія Дмирієнко говорить, що Книгомандри завершуються цього року та наступного у бібліотеці планують продовжити проект. За словами директорки бібліотеки Лавреньова Вікторії Лобзової, коли бібліотека подавала заявку в український культурний фонд, то планували охопити 6 тисяч читачів, та насправді проект досягнув 118 тисяч переглядів та охопив сім з половиною тисяч користувачів завдяки онлайн-трансляціям.

UA: Херсон

У Херсоні завершився бібліотечний проект «Книгомандри».

У Херсоні завершився бібліотечний проект "Книгомандри". Він тривав з червня. Підсумки підбивали в обласній бібліотеці для юнацтва імені Бориса Лавреньова.Детальніше – за посиланням: https://ks.suspilne.media/news/43011.Вікторія Лобзова

Опубліковано UA: ХЕРСОН Четвер, 17 жовтня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *