Вперше на Херсонщині проходить Чемпіонат України з бадмінтону

Майданчиком для проведення змагань обрали Херсонський державний університет. Чемпіонат України з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2007 року народження та молодше триватиме з 15 по 20 жовтня.

Херсонська молодь відкрила для себе новий вид спорту. Протягом шести днів у спортивній залі ХДУ 100 учасників з 11 областей України змагаються за право носити горде звання чемпіона. Змагання не випадково відбуваються саме на базі Херсонському державному університеті. Вже рік у нашому виші проходять заняття з бадмінтону для юнаків та дівчат.

Першим юних спортсменів привітав ректор ХДУ Олександр Співаковський. «Ви наше майбутнє, вам тільки по 12 років, однак саме ви в майбутньому представлятимете Україну на чемпіонатах Європи та світу! І пам’ятайте, переможених тут не має. Кожен з вас вже переможець! – звернувся до учасників змагань очільник вишу. Олександр Володимирович активно підтримує розвиток цього виду спорту на Херсонщині. Саме за його ініціативи у ХДУ була відкрита секція з бадмінтону для студентів.

Для Херсона бадмінтон зовсім новий вид спорту, тож досвіду участі у таких змаганнях наші спортсмени поки-що не мали. «Бадмінтон − це чудовий вид спорту. І право проведення чемпіонату − для нас велика честь», – наголосив начальник управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Кан.

Від імені Міністерства молоді та спорту України учасників та організаторів чемпіонату привітав Державний тренер з бадмінтону Сергій Онищенко. Він побажав молоді досягти гарних результатів і, звісно, чесних перемог.

Змагання триватимуть з 15 по 20 жовтня і проходитимуть у двох видах: особисті та командні. Тож зовсім скоро Україна дізнається імена нових чемпіонів з бадмінтону.

Прес –центр ХДУЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com