Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Білозерські таеквондисти вибороли ІІ місце на Кубку Херсонської області

6 жовтня у Херсоні відбувся Кубок Херсонської області з таеквон-до  ITF серед юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь 120 юних спортсменів з міст: Білозерки, Нової Каховки, Каховки, Берислава, Херсона, Таврійська. Білозерку представляли вихованці Центру творчості дітей, юнацтва та молоді селищної ради (керівники Драгуш Сергій Леонідович та Третяк Ганна Андріївна).

В напружених поєдинках юні таеквондисти ЦТДЮМ вибороли 14 призових місць: І місце – 5 чоловік, ІІ – 3 чоловіки, ІІІ – 6 чоловік.

У загальному заліку команда  ЦТДЮМ, у кількості 20 вихованців, посіла почесне ІІ місце. ІІІ місце – у команди м. Херсон. Переможцем стала команда з Нової Каховки.

Вітаємо юних спортсменів та тренерів з перемогою, бажаємо їм подальших   рекордів!

Велика подяка батькам вихованців за підтримку своїх дітей.