Фестиваль “Пшеничне перевесло” – з нагоди зібраного врожаю зерна на Херсонщині

Збір пшениці на Херсонській землі – мабуть, чи не найважливіший період року не лише для області, а й для усієї країни. Адже саме у нас цього року було зібрано більше 2 млн тон зерна, яке згодом паляницями та хлібом ляже на столи людей з усіх куточків України.

Саме з цієї нагоди у селі Новомиколаївка Скадовського району розпочали новий фестиваль “Пшеничне перевесло”.

Херсонщина – багатонаціональний, гостинний край і збір врожаїв – справа, яка об’єднує абсолютно всіх, тож і фестиваль зібрав людей довкола в єдину сильну родину. Окрім того, “Пшеничне перевесло” має на меті збереження і примноження самобутньої, автентичної, неповторної культури на селі.

Привітати зі святом та побажати процвітання Новомиколаївській громаді завітав голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв: “Такі села, як Новомиколаївка, є сіллю Херсонської землі! Дякую, що ви об’єднуєте різні національності в єдину родину. Бажаю нам усім натхнення, наснаги, великих перемог і миру! Нехай фестиваль живе, об’єднує різні національності та примножує традиції української та Херсонської культури”.

На фестивалі “Пшеничне перевесло” лунали колоритні пісні, дітей і дорослих розважали запальними танцями, здивували показом мод. 

Справжнім сюрпризом стало куштування “південної нутелли” – бекмезу зі стиглих херсонських кавунів. А ввечері – святкова дискотека.

сайт Херсонської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *