У Херсоні сьогодні з’явились гіпсові фігури на пішохідних переходах

Юрій Рожков: “Наше місто має бути безпечним! Тому сьогодні, піклуючись про пішоходів, встановлюємо по м. Херсону гіпсові фігури – муляжі школярів із світловідбиваючими елементами на “одязі”. 

6 гіпсобетонних фігур масою по 400 кг. кожна з’явились у місцях масового скупчення людей, біля шкіл, де є потенційно високий ризик ДТП:
– вул. Перекопській, біля ЗОШ № 36;
– вул. Ушакова, біля міськвиконкому;
– на розі вулиць біля Школи гуманітарної праці;
– вул. 49 Гвардійської дивізії, навпроти “Таврії В”
– вул. Шенгелія, біля гімназії № 3
– вул. Лавреньова, в районі Шуменського ринку.

“Це – прогрес для Херсона! – переконана Оксана Рукавішнікова, депутат обласної ради, – бо у нас статистика дорожньо-транспортних пригод стає все сумнішою. Чи не щодня когось збивають! Почастішали випадки аварій саме на пішоходних переходах. А ці фігури мають зупинити водіїв. Діти – як діти: не завжди уважні на дорозі, тож така чудова ініціатива Громадської платформи “Добро переможе” змусить водіїв вчасно гальмувати і не розганятися в особливо небезпечних місцях!”

Олександр Паливода, член команди “Добро переможе” підкреслив: “Ми вже працюємо над реалізацією Херсонської міської програми “Безпечне місто”, бо запобігання аварій на дорогах – питання надактуальне! За кілька днів діти підуть до школи. – Ми просто зобов’язані спрацювати на випередження! Щоб водії і вдень, і увечері звертали увагу на пішоходів. Переконаний: наша акція збереже не одне життя і здоров’я!”Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com