Новий стимулятор росту рослин компанії з Херсонщини отримав державну реєстрацію Мінекології

Асортимент компанії «5 елемент» розширить препарат «V-AGRO» і азотфіксатор NF Algae. Обидва препарати покращують схощість насіння, сприятимуть швидшому розвитку та зміцнюють кореневу систему і надземну частину рослин як на початкових стадіях росту, так і в процесі дозрівання. Про це розповів генеральний директор ТОВ «НВП «5 елемент» Володимир Білий в інтерв’ю «Agro FM».

Зараз пакет документів на новий препарат «V-AGRO» отримав державну реєстрацію Мінекології. Нове мікродобриво вже пройшло тестування, його діюча речовина допомагатиме рослині зміцнитись на старті і у період вегетації. Другий препарат, з яким компанія виходить на ринок цього року, – спеціальні азотфіксуючі грунтові водорості.

«Нещодавно нам доставили біореактор, виготовлений спеціально для нас. Приступаємо до тестування та патентування першого в світі препарату такого типу. Це ґрунтові водорості, які ми назвали азотфіксатор NF Algae. Він фіксує азот, притягує вологу до кореневої системи і перешкоджає проникненню патогенів. Це органіка, яка заміняє селітру або КАСС на старті, що дуже важливо для сільгоспвиробників-органіків», – розповів Володимир Білий, віце-президент ГС «Органічна Україна».

Науково-виробниче підприємство працює з 2016 року, розташоване у Голій Пристані. Продукція «5 елементу» дозволена для продажу у 132 країнах світу як водорозчинний наностимулятор росту, який діє на клітинному рівні і підвищує врожайність та родючість ґрунтів.

Володимир Білий

Ексклюзивне інтерв’ю для Agro FM з Агропорт Південь Херсон 2019 / Agroport South Kherson 2019Про органічне рішення, що на його появу чекали всі, а також про новинки сезону 2019 та хіти продажу і не тільки, розповідає Володимир БІЛИЙ (Владимир Белый), генеральний директор ТОВ 5 Елемент – 5 Element.#ЯслухаюAgroFM #AgroFM #агрорадіо #агромедіа #агроФМ

Опубліковано Agro FM Вівторок, 23 липня 2019 р.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com