У селі на Херсонщині відбулося відкриття місцевої пожежної охорони

31 липня відбулося відкриття місцевої пожежної охорони у с. Високе. У заході взяли участь заступниця начальника Головного управління ДСНС України у Херсонській області Катерина Гаврилова, Високівський сільський голова Євгенія Перевенко, начальник Бериславського районного підрозділу ГУ ДСНС області Ігор Бех, голова СТОВ “Берегиня”, депутат обласної ради Віктор Деркач, представники територіальної громади.
Новостворений підрозділ пожежної охорони у цілодобовому режимі ліквідовуватиме пожежі на території Високівської сільської ради, до складу якої входять 4 населених пункти. А за необхідністю надаватиме допомогу на територіях сусідніх сіл. 

Евгенія Перевенко зазначила, що створення місцевої пожежної охорони (МПО) дуже важливе для збереження від пожеж домівок людей, лісонасаджень та великих площ врожаю. Адже, коли доводилось викликати професійних рятувальників з м.Берислава, втрачався дорогоцінний час. За ініціативи сільської ради, за підтримки органів влади та спонсорів вдалося створити такий підрозділ, забезпечити місцевих рятувальників приміщенням та форменим одягом. Також сільський голова подякувала голові СТОВ “Берегиня” Віктору Деркачу за допомогу новоствореній МПО.

Заступниця начальника Головного управління ДСНС Херсонській області Катерина Гаврилова у свої промові щиро подякувала всім присутнім за небайдужість до безпеки людей, матеріальних цінностей і наголосила на важливості цієї події для місцевої громади.

Після урочистого “перерізання стрічки” місцеві рятувальники, які пройшли необхідне навчання продемонстрували свої навики під час гасіння “умовної” пожежі.

Бериславська РДАЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *