Юрій Гусєв зустрівся з представниками Громадської ради при ХОДА

Сьогодні, 30 липня, відбулась зустріч голови облдержадміністрації Юрія Гусєва з представниками Громадської ради при облдержадміністрації.

На початку заходу очільник області наголосив, що його основне завдання, як керівника регіону – зробити все для покращення якості життя жителів Херсонщини.

«Необхідно докласти максимально зусиль для того, щоб спільно реалізовувати всі напрацьовані проекти. Це стосується широкого кола питань: медичного забезпечення, освіти, соціального захисту, спорту, доріг та інше. Чекаю від вас програми та проекти за обговореними напрямками. Працюйте, зустрiчайтесь, обговорюйте та надавайте конкретні пропозиції», – наголосив Юрій Гусєв.

На засіданні Громадської ради були присутні та брали участь в обговоренні нагальних питань представники структурних підрозділів ХОДА.

Під час спілкування громадських активістів з очільником регіону обговорено пропозиції щодо покращення умов ефективності роботи Громадської ради при ХОДА та налагодження продуктивної співпраці з структурними підрозділами облдержадміністрації. Зокрема, було запропоновано розробити та прийняти «Громадський бюджет» для Херсонської області із залученням активу Громадської ради. Крім того, пропонували розміщувати на сайті облдержадміністрації звіти по виконанню обласних програм, затверджених Херсонською обласною радою.

Голова ГО «Древо» Андрій Щербаков, як член Громадської ради, запропонував відповідному структурному підрозділу облдержадміністрації розробити та прийняти нову цільову програму з підтримки сім’ї в Херсонській області.

Також очільнику області надано пропозиції зустрічатися один раз на місяць з активом Громадської ради для обговорення актуальних питань щодо розвитку Херсонщини.

сайт Херсонської ОДАЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *