У Херсоні сьогодні працював Великодній ярмарок

У Херсоні на площі біля кіноконцертної зали “Ювілейний” відбувся Великодній ярмарок сільськогосподарської продукції, яку представили  виробники області. Що продавали та по що йшли на ярмарок херсонці, дізнавалися кореспонденти Суспільного.

Паски, фрукти, овочі, ковбаси, м’ясо, сири, риба, яйця – така продукція місцевого виробництва представлена на ярмарку. Організував його департамент агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації

Відкриття ярмарку планували на 8-му. Дехто з покупців прийшов о 7-ій, щоб скупитися до Великоднього столу. Найбільші черги зібралися до яток з м’ясом, яйцями, рибою і сирами.

Ціна на рибу влаштувала не всіх.

Більшість херсонців, з якими ми спілкувалися на ярмарку, сказали, що ціни тут нижчі, ніж на ринках Херсона.

“Я завжди беру сир і масло саме цього виробника. Воно для мене найкраще. І взагалі, тут і продукція, і ціни непогані”, – говорить Ніна Сапронова, яка прийшла на ярмарок.

У Херсоні на площі біля кіноконцертної зали Ювілейний відбувся Великодній ярмарок

У Херсоні на площі біля кіноконцертної зали "Ювілейний" відбувся Великодній ярмарок сільськогосподарської продукції, яку представили виробники області.Аби знати більше, долучайтесь до нас у соцмережах: twitter.com/suspilneks, t.me/KSSUSPILNE та instagram.com/telekanal_skifija_kherson.

Опубліковано «Телеканал "Скіфія"».Херсон Четвер, 25 квітня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *