До благодійного марафону для допомоги онкохворим дітям долучився відомий волонтер Херсона

До благодійного марафону допомога онкохворим херсонським дітям долучився Волонтер Григорій Янченко — людина без обох ніг — отримав орден «Народний Герой України» та став переможцем національного конкурсу «Благодійник року». За два з половиною роки діяльності 68-річний чоловік зміг зібрати та передати для потреб АТО понад 1,3 мільйона гривень!

Колишній ветеран-«афганець», десантник, який вже не один рік прикутий до інвалідного візка, щодня самотужки долає відстань близько чотирьох кілометрiв від свого будинку до місця своєї «бойової варти» на благо України. Пенсіонер із обмеженими фізичними можливостями не тільки щодня збирає пожертви, а й особисто їздить до зони АТО на Донбасі для зустрічі з захисниками України.

— Мій менталітет не дозволяє мені сидіти склавши руки, коли на Донбасі триває війна за незалежність України, — каже Григорій Янченко. — Я дуже вдячний моїм шанувальниками із Німеччини (група волонтерів «Франкфуртський обоз»), які, дізнавшись про мою волонтерську діяльність, подарували електричний інвалідний візок. Відтепер мені добиратися з дому до місця «роботи» стало набагато простіше.

Відсутність обох ніг не заважає волонтеру практично кожного місяця виїжджати разом із колегами-волонтерами до зони АТО. Група добровільних помічників української армії доставляє захисникам на передову медикаменти, бронежилети, оптичні приціли, одяг та необхідні продукти. Кожен приїзд Григорія Янченка підіймає бойо­вий дух бійців, які щиро захоплюються мужністю та активною життєвою позицією цієї людини.

Нерідко мешканці з усіх районів Херсонщини спеціально для того, щоб познайомитися із «дядьком Гришею», приїжджають до входу центрального ТРЦ міста Херсон. Саме там він щодня персонально спілкується із кожним, хто хоче передати гроші на потреби бійців України. Люди туди привозять потрібні військовим сучасні предмети побуту.

Дядя Гриша запропонував свою допомогу у реалізації квитків на благодійний концерт допоги онкохворим діткам, який відбудеться 3 травня, о 17.00 у ККЗ “Ювілейний”.

Друзі, ми залишили частину квиточків Григорію Янченку, який майже кожного дня чекає благодійників біля входу ТРЦ “Фабрика”!!!
Організатори заходу Назарчук Олена т.0990738746,
Волощенко Юрій т.0663162091

Музична платформа Лізи Волощенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *