У ХДУ пройшло свято з нагоди Всесвітнього дня здоров’я

9 квітня у холі головного корпуса Херсонського державного університету студенти та викладачі кафедри медицини та фізичної терапії медичного факультету організували масштабне свято з нагоди Всесвітнього дня здоров’я.

Урочисто відкрила захід та привітала присутніх в.о.ректора ХДУ Наталія Тюхтенко. Вона зазначила, що неймовірно рада бачити таку кількість людей в білих халатах у стінах вишу. І додала: «Багато років ми мріяли про створення медичного факультету в нашому навчальному закладі. І сьогодні ми завдячуємо проведенню цього заходу саме студентам та викладачам новоствореного факультету Херсонського державного університету», – наголосила Наталія Анатоліївна. 

Також до привітань долучилися головний лікар Херсонського обласного центру громадського здоров’я Юрій Ромаскевич, декан медичного факультету ХДУ Ірина Глущенко, завідувач кафедри медицини та фізичної терапії Антоніна Гурова. Вони привітали присутніх зі святом та наголосили на відповідальності, яка покладена на студентів медичного факультету, як майбутніх працівників медичних закладів. Адже саме вони будуть піклуватися  про найбільший скарб людини – здоров’я.

Протягом дня студенти та викладачі кафедри медицини та фізичної терапії ХДУ проводили діагностику стану здоров’я всіх охочих. Зокрема, вимірювали зріст, вагу, артеріальний тиск, перевіряли гостроту зору та гнучкість тіла, брали проби Руф’є-Діксона. Крім того, у рамках заходу студенти провели майстер-класи з фізіотерапії та оздоровчого масажу. У свою чергу, гості університету – студенти та викладачі Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради продемонстрували присутнім майстер-клас з надання першої долікарської допомоги.

А завершився захід у Херсонському державному університеті запальним флешмобом від студентів вишу.

Вікторія ПарфененкоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *