Начальник поліції Одеської області не володіє українською

Як стало відомо, начальник поліції Одеської області Дмитро Головін не володіє українською мовою. Це стало відомо після оприлюднення відео, на якому він намагався прочитати текст державною мовою.

Нагадаємо, що Закону України «Про державну службу» однією з вимог передбачає вільне володіння державною мовою для держслужбовця. Для того, щоб зайняти державу посаду, кандидат повинен пройти атестацію, на якій він має підтвердити, що володіє державною мовою, — повідомляє ІНФОРМАТОР.

Відео опублікував громадський активіст Сергій Стерненко на своїй сторінці у Facebook.

– Одна, одна, одина, одинаця… (намагається промовити “одинадцятирічну”)

– Одинадцятирічну, — підказують Головіну.

– Приберіть цю ху*ню, – каже голова поліції Одеської області.

“І охороняє закон Головін приблизно так само, як розмовляє українською. За його бездіяльності руйнують місто та замовляють напади на активістів. Завдяки, у тому числі, йому Одеса стала дійсно бандитською, окремою республікою”, – повідомив активіст.

Це начальник поліції Одеської області Дмитро Головін. І він має проблему — в нього вселився Азаров. Давайте підтримаємо генерала репостами і побажаємо навчитись бути справжнім мисливцем за злочинністю!Дякую небайдужим правоохоронцям за відео.На жаль, ось ця людина сьогодні відповідає за безпеку в стратегічно надважливому регіоні. І охороняє закон Головін приблизно так само, як розмовляє українською.За його бездіяльності руйнують місто та замовляють напади на активістів. Завдяки, у тому числі, йому Одеса стала дійсно бандитською, окремою республікою. Посилання на відео в юутбі в коментарях під відео.

Опубликовано Serhii Sternenko Среда, 13 марта 2019 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code