Херсонський режисер Роман Бондарчук — лауреат Шевченківської премії

Днями стали відомі лауреати однієї з найбільш престижних державних мистецьких премій в Україні — Шевченківської премії. Одним із лауреатів став херсонський режисер Роман Бондарчук — його відзначено у номінації “Кіномистецтво”.

У свої 37 Роман Бондарчук вже встиг стати дійсно видатним митцем. Режисер, сценарист, монтажер художніх та документальних фільмів. Арт-директор кінофестивалю «Docudays UA». У 2017 році за версією часопису “Новое время” увійшов до ТОП-100 людей культури України. У 2016 році його документальна стрічка «Українські шерифи» була висунута від України на премію «Оскар». Цьогоріч — Шевченківська премія.

Кожна робота Романа Бондарчука — це без сумніву черговий шедевр, який збирає низку престижних та почесних нагород. Окрім своєї видатної мистецької діяльності, Роман Бондарчук також має сталу громадянську позицію: у 2018 році під час прем’єри фільму«Вулкан» на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах виступив на захист ув’язненого у Росії українського кінорежисера Олега Сенцова.

Ми щиро вітаємо видатного херсонця із визнанням! Щиро бажаємо подальших успіхів та невичерпного натхнення!

Херсонський вісник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *