Підприємці Херсонщини отримують компенсації за придбане насіння вітчизняного виробництва

Сільськогосподарські підприємства Херсонської області беруть участь у державній програмі підтримки аграріїв за напрямом часткової компенсації вартості насіння. Клієнти Херсонської філії ПриватБанку вже отримують відшкодування – серед них фермерське господарство “Есперо” із Білозерського району, а також ФГ “Алін” та “Лідер-Агро”.

У державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств передбачено часткову компенсацію 80% вартості (без ПДВ) насіння, але не більше 30 тис. грн на одне фермерське господарство або сільськогосподарський обслуговуючий кооператив, закупленого у суб’єктів насінництва сільгоспрослин вітчизняної селекції (Постанова КМУ від 07.02.2018 року №106).

Для отримання часткової компенсації вартості закупленого у суб’єктів насінництва сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції необхідно:

1. Придбати насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції у суб’єктів насінництва, зазначених в Державному реєстрі суб’єктів насінництва та розсадництва.

2. Сформувати пакет підтверджуючих документів.

3. Подати до державного банку заявку і підтверджуючі документи.

4. Отримати кошти на рахунок в державному банку.

У 2019 році діють 5 програм державних компенсацій агробізнесу:

  1. Програма компенсації вартості вітчизняної техніки:
    • 25% для всіх підприємств агробізнесу, які придбали техніку починаючи з 01.01.2018 р.;
    • додатково 15% для невеликих фермерських господарств, які придбали техніку починаючи з 01.01.2018 р.
  2. Програма для невеликих фермерських господарств по здешевленню кредитів АгроКУБ до 500 тис. гривень та невідновлюваних кредитних ліній до 3 років до 9 млн грн для придбання основних засобів, будівництва чи реконструкції об’єктів сільськогосподарського призначення.
  3. Програма компенсації вартості 80% насіння вітчизняної селекції невеликим фермерським господарствам.
  4. Програма здешевлення кредитів підприємствам у галузі тваринництва.
  5. Програма компенсації 25% сум кредитів до 5 років на будівництво чи реконструкцію тваринницьких комплексів.

На сьогоднішній день рахунок у ПриватБанку мають близько 1000 сільгоспвиробників Херсонщини – підприємців та юридичних осіб. ПриватБанк забезпечує повний комплекс рішень для агробізнесу.

Детальніше про умови кредитування сільгоспвиробників та програми підтримки аграріїв можна дізнатися, замовивши зустріч зі спеціалістом банку за безкоштовним номером 3700 або на сайті банку.

Джерело: прес-анонс ПриватБанк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *