72 військовослужбовця склали присягу під час військових навчань в Скадовському районі

З 05 по 14 грудня на території Херсонської області проходять військові тактичні навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони.

Сьогодні, 07 грудня, бійців із загонів територіальної оборони Херсонщини зібрали для проведення тактичних навчань у Скадовському районі, де вони склали військову присягу.

«На збори залучено військовозобов’язаних Херсонщини, які мали, чи не мали бойовий досвід. Основна задача тактичних навчань – отримати навички щодо охорони та оборони стратегічних об’єктів області, зокрема адміністративних будівель, мостів, ГЕС тощо», – про це повідомив заступник командира бригади територіальної оборони з морально-психологічного забезпечення, майор Сергій Єрохін.

За його словами, сьогодні, військову присягу склали 72 військовослужбовця.

« З них 30 процентів, хто вже брав участь у бойових діях, 50 відсотків, хто звільнився в запас, решта – військовозобов’язані, які щойно склали військову присягу. Наразі у навчальних зборах беруть участь військовозабовязані з Херсону, Голопристанського та Скадовського районів», – резюмував майор Сергій Єрохін.

23-річний молодший лейтенант Сергій Мацуєв перебуваючи у військовому резерві отримав повістку на військово-тактичні навчання.

«Цивільна професія –  юрист, військова – психолог. У якості психолога і перебуваю на навчаннях, і маю забезпечувати психологічну підтримку тих, хто проходить збори, і в кого виникають проблеми в психологічному сенсі. Дуже вражений облаштуванням, форма – нова, постільна білизна – нова, а харчування, як у дома», – розповів Сергій.

Без будь-яких вагань  вирішив піти захищати країну 49-річний Володимир Добровольський, звання – капітан.

«Вперше отримав повістку в 2014 році та відслужив в АТО, в складі 17 окремої танкової бригади. Наразі виконую обов’язки старшого офіцера по роботі з особовим складом. У повсякденному житті працюю майстром в Херсонському морському торговельному порту», – зазначив Володимир Добровольський. 

прес-служба Херсонської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *