Херсонець Андрій Наливайко заявив про тиск на нього і просить підтримки у громадськості

П’ять років тому в ніч на 30 листопада відбувся силовий розгін Євромайдану.

Серед студентів, яких побили міліціянти, були і друзі херсонця Андрія Наливайка.

Тоді студент Херсонського національного технічного університету вирішив вийти на Майдан. Потім була підготовка в підрозділі Української добровольчої армії, Авдіївка, захист диплому і знову – Донбас, тепер вже – Широкине.

500 метрів від лінії розмежування… По поверненні до рідного міста Андрій став цікавитись місцевою політикою: «я як майданівець, як учасник АТО маю впливати на процеси».

Після вивчення діяльності Херсонської міської ради дійшов гіркої думки: «досить боляче, що пролито стільки крові, скільки докладено зусиль, а ми отримали мера і   екс-регіональну більшість в міській раді, яка нас грабує».

Учасник Майдану та війни на Сході Андрій Наливайко поділився своїми спогадами та роздумами у студії «Українського півдня».

Відео на  ютуб-каналі телестудії “Український південь“: https://www.youtube.com/watch?v=8FR24TNYyVE&t=29s

Додамо, що сьогодні в ніч з 30 листопада на 1 грудня 2018 року Андрія Наливайка як свідка у справі Гандзюк захопили в Києві, вивезли в ліс і почали допитувати, порушуючи всі права людини в демократичній країні. 

На своїй сторінці у ФБ Андрій Наливайко написав наступне:

Прошу підтримки у активних містян, журналістів та політиків. Адже мої права було порушено лише тому що я відкрито заявляв про крадіжку бюджетних коштів та відкрито називав імена причетних також ставив під сумнів роботу ТСК по Гандзюк яка розглядає питання лише з власного ракурсу та не чує Херсонців”.

 

 

 

 

Коментар до: Херсонець Андрій Наливайко заявив про тиск на нього і просить підтримки у громадськості

  1. Роман Волинець сказав:

    Почуйте Романа Волинця, суд 04-13-2018 у Херсонi 704 каб. Доказiв нема! Це прокурорське свавiлля! Приходьте у мiський суд!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code