Український Південь

Інформаційне видання

Херсонський університет вирішив проблему із маршрутками для своїх співробітників

Про це повідомляється на Фейсбук сторінці Херсонського державного університету, де пишуть про те, що через складну ситуацію із маршрутками, співробітників ХДУ возитиме службовий автобус.

Також інформують, що 21 листопада автобус слідуватиме за наступним маршрутом:

Ринок Таврійський – 07:15
Магазин «Зодчий» – 07:20
Автовокзал – 07:25
Кінотеатр «Шумен» – 07:35
Кільце біля Херсонського обласного ліцею Херсонської обласної ради (Шуменський район) – 07:50
Пожежна частина (вулиця Сорокіна) – 08:00
Корабельна площа – 08:05
Кафе «Медуза» – 08:10
Вулиця Шенгелія – 08:10
Зупинка навпроти «Ракети» – 08:15
Вулиця Соборна 08:15

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня