Херсонський університет вирішив проблему із маршрутками для своїх співробітників

Про це повідомляється на Фейсбук сторінці Херсонського державного університету, де пишуть про те, що через складну ситуацію із маршрутками, співробітників ХДУ возитиме службовий автобус.

Також інформують, що 21 листопада автобус слідуватиме за наступним маршрутом:

Ринок Таврійський – 07:15
Магазин «Зодчий» – 07:20
Автовокзал – 07:25
Кінотеатр «Шумен» – 07:35
Кільце біля Херсонського обласного ліцею Херсонської обласної ради (Шуменський район) – 07:50
Пожежна частина (вулиця Сорокіна) – 08:00
Корабельна площа – 08:05
Кафе «Медуза» – 08:10
Вулиця Шенгелія – 08:10
Зупинка навпроти «Ракети» – 08:15
Вулиця Соборна 08:15



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com