На Миколаївщині процес роздержавлення ЗМІ

Цього тижня два засоби масової інформації – редакція газети «Рідне Прибужжя» (до роздержавлення – газета обласної ради) та інтернет-видання «Центр журналістських розслідувань» (орендують приміщення) отримали листа за підписом начальниці управління з питань майна комунальної власності області Ольги Відіної, що містить вимогу звільнити приміщення.

Цьому передували взаємні звинувачення цих ЗМІ та ОДА і облради, місяць тому будівлю відключили від електромережі, інші орендарі вже виїхали. Журналісти вважають вимогу залишити приміщення незаконною і вбачають в ній наміри передати будівлю в центрі міста іншій зацікавленій стороні.


Наскільки законні вимоги обласної влади щодо виселення ЗМІ з будівлі? Як може бути розв’язаний конфлікт? – про це обговорювали  в програмі «Тема дня»  на телеканалі «Миколаїв».

 

Журналістів намагаються виселити

Цього тижня два засоби масової інформації – редакція газети «Рідне Прибужжя» (до роздержавлення – газета обласної ради) та інтернет-видання «Центр журналістських розслідувань» (орендують приміщення) отримали листа за підписом начальниці управління з питань майна комунальної власності області Ольги Відіної, що містить вимогу звільнити приміщення. Цьому передували взаємні звинувачення цих ЗМІ та ОДА і облради, місяць тому будівлю відключили від електромережі, інші орендарі вже виїхали. Журналісти вважають вимогу залишити приміщення незаконною і вбачають в ній наміри передати будівлю в центрі міста іншій зацікавленій стороні. Наскільки законні вимоги обласної влади щодо виселення ЗМІ з будівлі? Як може бути розв’язаний конфлікт? – про це сьогодні поговоримо в програмі «Тема дня» о 19:20 на телеканалі «Миколаїв». Гості: Андрій Тюрін, заступник головного редактора газети «Рідне Прибужжя», Ярослав Чепурний, журналіст інтернет-видання «Центр журналістських розслідувань». Ведучий – Федір Бондар. #тема_дня, #роздержавлення-змі, #комунальна_власність, #конфлікт_з_владою, #телеканал_миколаїв

Опубліковано Телеканал "Миколаїв" П'ятниця, 9 листопад 2018 р.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code