Злиття запорізьких вишів оскаржують у суді

Ленінський районний суд Запоріжжя розглядає позов щодо скасування рішення конференції трудового колективу Запорізької державної інженерної академії, що стало підставою до об’єднання ЗДІА з Запорізьким національним університетом

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на реєстр судових рішень.

Із позовом до суду звернувся співробітник академії Родіон Севастьянов. Позивач вимагає визнати протиправними та скасувати рішення конференції трудового колективу ЗДІА від 4 вересня. Цим рішенням трудовий колектив схвалив реорганізацію вишу шляхом приєднання до ЗНУ.

Нині позов розглядається у суді.

Тим часом у Запорізькій обласній раді підготували черговий проект звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти щодо об’єднання вишів. Він з’явився на сайті облради 6 листопада. У проекті заяви, підготовленому депутатом від “Нової політики ” Василем Хвостаком, який посилається зокрема й на судовий розгляд, розпорядження Уряду про об’єднання ЗДІА та ЗНУ назване передчасним. Натомість вчергове пропонується об’єднати академію з Запорізьким національним технічним університетом.

Нагадаємо, Уряд у жовтня схвалив злиття запорізьких вишів: Інженерна академія буде приєднана до Запорізького національного університету. Її студенти продовжать навчання у ЗНУ. Також нагадаємо, необхідність в реорганізації виникла через те, що Запорізька державна інженерна академія тривалий час відчуває певні фінансові труднощі. Реорганізувати виш хотіли, приєднанням до ЗНУ. Вчені ради та колективи обох навчальних закладів підтримали об’єднання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *