У Високопільському районі перевіряли якість доріг та стан медичних закладів

10 травня з робочим візитом депутат Верховної Ради України Іван Вінник завітав до Високопільського району. Зважаючи на незадовільний та аварійний стан автомобільної дороги загального користування державного значення Т-22-07 нардеп зосередив увагу на підготовці та проведенні заходів з фінансування ремонтних робіт (виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення тендерних процедур, тощо).

Депутат відвідав об’єкти соціальної інфраструктури в яких за його сприяння вже проведено капітальні ремонтні роботи: Зарічненський та Нововознесенський фельдшерсько-акушерські пункти, Архангельську і Потьомкинську лікарські амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Високопільську центральну районну лікарню. Зустрівся з працівниками цих закладів, ознайомився з проблемними питаннями, окреслив шляхи їх вирішення та взяв в роботу.

Народний обранець в малій сесійній залі районної ради провів зустріч з сільськими, селищними головами, депутатами районної ради, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, служб району, керівниками підприємств, організацій та розповів про свою діяльність, плани, поспілкувався з присутніми.

Присутніх найбільше турбували питання транспортного сполучення, ремонту доріг державного та місцевого значення, енергозберігаючих технологій, «зеленого тарифу», продажу землі, цінової політики на природний газ для населення, тощо.

Високопільська РДАЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *