У Херсонській школі відкрили сучасний басейн

29 грудня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у відкритті басейну в  Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради.

«Україні потрібна здорова та сильна нація. Тому розвиток спортивно – оздоровчих об’єктів на Херсонщині є нашим пріоритетом. Ми маємо створити для наших дітей такі умови навчання, щоб вони могли всебічно розвиватися», – зазначив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

У свою чергу народний депутат України Олександр Співаковський підкреслив: «Сьогодні ми маємо інвестувати  в освіту наших дітей. Адже нам потрібна здорова та освічена молодь. Час будувати країну для наших дітлахів».

Басейн був побудований та запущений у дію в 1989 році. Але останні 10 років з технічних причин заняття з плавання були припинені. Проте сьогодні спільними зусиллями обласної та міської влади басейн вдалося  реконструювати.

Кошторисна вартість реконструкції приміщення та, зокрема басейну, становить більше 8,5 мільйонів гривень. Так було встановлено сонячні батареї, утеплено стіни будівлі, виконано капітальні ремонти спортивних залів, упорядковано територію.

Крім того, до послуг дітей комфортні та зручні роздягальні, душові, спортивні зали.

Басейн будуть використовувати для занять спортом вихованці дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки

№ 4. Також вони працюватимуть для учнів шкіл міста для зміцнення їх здоров’я та повноцінного фізичного розвитку.

ХОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *