На Херсонщині вже запрацювала муніципальна охорона

Третій місяць у Новій Каховці на захисті прав та інтересів територіальної громади та особистої безпеки городян стоять працівники КП «Муніципальна охорона». У листопаді минулого року міська рада прийняла рішення про створення комунального підприємства. Працівники з правоохоронцями співпрацюють, а не заважають.

«З місцевою поліцією ми налагодили зв’язок. 12 співробітників «Муніципальної охорони» виходять на патрулювання міських вулиць. У деяких випадках, коли потрібно скласти протокол про порушення, ми звертаємось про допомогу до патрульної поліції. Головне завдання – убезпечити жителів і гостей міста, охороняти комунальну власність від будь-яких пошкоджень», – розповів директор КП «Муніципальна охорона» Новокаховської міської ради Віктор Слівний.

Особлива роль у дотриманні громадського порядку відводиться муніципальним охоронцям під час проведення масових заходів. Днями у Новій Каховці відбувся 14-й фестиваль Масляної. А сьогодні розпочинається десятиденне святкування річниці утворення міста.

Коментар до: На Херсонщині вже запрацювала муніципальна охорона

  1. Мирон сказав:

    Кишенькова армія міського голови, що далі?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *