Херсонці одні з перших підтримали петицію Президенту України визнати дні 29-30 серпня – днями пам’яті за загиблими в «Іловайському котлі»

Чимало жителів Херсонщини пройшли через Іловайських котел, тому ветерани АТО, учасники «Іловайського братерства», члени родин загиблих воїнів підписалися під петицією.

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:

До вас звертаються ветерани АТО, учасники «Іловайського братерства» – побратими загиблих патріотів, їх родичі та товариші. В країні триває гібридна війна, назва якої Антитерористична операція!

За два роки повномасштабних бойових дій на сході країни загинуло більше двох тисяч патріотів – захисників Незалежності нашої держави. Протягом двох років війни країна втратила 2269 найкращих синів України, половина з яких полягли саме за декілька днів «Іловайського котлу» в серпні 2014 року!

«Іловайський котел» – найстрашніша трагедія в історії сучасної України. Розслідування цієї провальної операції досі триває. До сьогодні жоден генерал та військовий командувач не може взяти на себе відповідальність за накази, відсутність наказів, загалом командування Іловайською операцією. Все це керівництво було зрадницьким, саме воно призвело до чисельних смертей.

Українці повинні усвідомити і пам’ятати масштабність цієї трагедії! Кожен громадянин країни зобов’язаний вшанувати пам’ять про загиблих патріотів нашої держави!

Оскільки війна в країні ще не закінчена, і визначати та затверджувати офіційні дати, дні жалоби – зарано, «Іловайське братерство» виступає з ініціативою визнати дні 29-30 серпня – днями пам’яті за загиблими в «Іловайському котлі»!

Від імені матерів, дітей, найближчих родичів загиблих побратимів, від імені всього «Іловайського братерства», яке налічує близько тисячі учасників, звертаюсь до вас, пане Президенте України, з проханням та вимогою визнати дні 29-30 серпня – днями пам’яті за загиблими в «Іловайському котлі»!

На даний час під петицією є 414 підписів, з необхідних 25 000.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code