У Херсоні відбудеться виїзне засідання Комітету з питань бюджету Верховної Ради

Гостей зустрічатимуть 22 квітня 2016 року 0 15.30 в аеропорту «Херсон»

В попередній програмі – презентація програми залучення інвестицій і перспектив розвитку міжнародного аеропорту «Херсон», та презентація будівництва шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна – вул. Залаегерсег у м. Херсоні (на об’єкті).

А вже 23 квітня вранці відбудеться і саме засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету в адмінбудівлі обласної державної адміністрації, члени комітету поспілкуються і з журналістами, а потім ознайомляться з виробничими потужностями державної установи «Виробничо-експериментальний Дніпровський осетровий рибовідтворювальний завод імені академіка С. Т. Артющика» та побувають на базі зеленого туризму «Дельта Дніпра».Коментар до: У Херсоні відбудеться виїзне засідання Комітету з питань бюджету Верховної Ради

  1. Дмитрий сказав:

    когда в Херсонской области будет развиваться туризм и перестанет между собой конфликтовать ??? когда прекратиться рейдерство и будут развиватсья предприятия архитектура и инфраструктура когда прекратиться браконьерство и уничтожение лесов???? когда прекратиться разворовывание кварцевого песка и деньги будут в бюджете???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com