На Львівщині завершився херсонський обласний етап гри «Сокіл» («Джура»).
Про це повідомили в Херсонській ОВА.
Сім днів інтенсивних вишколів, запеклих змагань, емоційного перезавантаження та яскравих зустрічей залишилися позаду. У місті Сокаль, що на Львівщині підбили підсумки ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура – 2026: Галицька Січ») для старшої вікової групи.
“Щоранку місто прокидалося під «Козацький марш», яким крокували 12 роїв із Херсонщини. Цьогоріч право представляти свій регіон виборювали команди з Борозенської, Чорнобаївської, Дар’ївської, Новоолександрівської, Музиківської, Високопільської, Нововоронцовської, Великоолександрівської, Калинівської, Бериславської та Херcонської громад, а також вихованці Високопільського ліцею”, – зазначено в повідомленні.
Юні джури демонстрували звитягу, знання козацьких звичаїв, витривалість та вміння швидко приймати рішення. Окрім цього, учасники мали насичене дозвілля, зокрема спілкувались у дружньому колі з пластунами, проходили тренінги з військовими психологами, а також пліч-о-пліч працювали з воїнами, ознайомлюючись із видами вибухових боєприпасів та беручи участь у випробуваннях безпілотників.
Переможці обласного етапу «Джура – 2026: Галицька Січ»:
Вітаємо переможців, призерів та всіх учасників змагань!
Захід відбувся завдяки підтримці Львівської обласної військової адміністрації. Дякуємо партнерам за допомогу в організації заходу.
Фото – Херсонська ОВА.
Схожі публікації:
- Олена Шуляк розказала, скільки коштів партія президента виділила на ЗСУ
- Злочини проти культурної спадщини в Криму: повідомлено про підозру археологу російського «Державного Ермітажу»
- Це був жах, все палахкотіло: місцева жителька розповіла про обстріл Корабельного району Херсона (відео)
- Випускниця ХДУ Анастасія Шевченко створила документальний фільм “Dear”, де показала руйнування освітнього закладу
- Шлях в ЗСУ був непростий: історія снайперки на позивний “Пуля”, що воює на Херсонщині














