Про його звільнення повідомила Дар’ївська сільська рада, привітавши воїна теплими словами подяки та підтримки.
Карачинський — військовослужбовець 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського, яка у 2022 році героїчно обороняла Маріуполь.
Звільнення відбулося в межах обміну тяжкопораненими й важкохворими військовополоненими, що відбувся в липні в рамках Стамбульських домовленостей.
«Від усієї громади вітаємо нашого мужнього воїна з поверненням додому, на рідну землю! Це неймовірно радісна звістка для всіх нас. Ми безмежно щасливі, що ви знову поруч зі своїми рідними та близькими. Ваш подвиг, ваша стійкість і віра в перемогу — приклад для кожного з нас», — йдеться у повідомленні сільради.
Громада щиро дякує Віктору Карачинському за незламність, відданість Україні та кожен день боротьби за свободу.
Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”
На фронті загинув захисник із Дар’ївської громади Анатолій Павленко
Схожі публікації:
- Олена Шуляк розказала, скільки коштів партія президента виділила на ЗСУ
- Злочини проти культурної спадщини в Криму: повідомлено про підозру археологу російського «Державного Ермітажу»
- Випускниця ХДУ Анастасія Шевченко створила документальний фільм “Dear”, де показала руйнування освітнього закладу
- До 12 років ув’язнення засуджено жителя Херсона, який забезпечував фінансування окупантів, збираючи «данину» з підприємців
- Рятувальникам Херсонщини благодійники передали сучасне обладнання















