Напередодні ввечері місто здригалося від вибухів — окупанти завдавали ударів по центру міста. Внаслідок влучань загорілася двоповерхова нежитлова будівля.
Рятувальникам доводилось кілька разів припиняти пожежогасіння через повторні обстріли й ворожі дрони у повітрі, та повертатися до роботи після стабілізації безпекової ситуації, – про це повідомили в ДСНС України.
Також за минулу добу пожежно-рятувальні підрозділи Херсонщини у взаємодії з місцевою пожежною охороною сім разів залучалися до гасіння пожеж в екосистемах, з них три виникли внаслідок збройної агресії.
Загальна площа, охоплена вогнем, перевищила 14 га.Рятувальникам довелося працювати в надважких умовах спеки, а також оперативно змінювати місця проведення робіт, щоб не допустити поширення полум’я на більші площі, – додали в Головному управлінні ДСНС України в Херсонській області.
Схожі публікації:
- Олена Шуляк розказала, скільки коштів партія президента виділила на ЗСУ
- Злочини проти культурної спадщини в Криму: повідомлено про підозру археологу російського «Державного Ермітажу»
- Це був жах, все палахкотіло: місцева жителька розповіла про обстріл Корабельного району Херсона (відео)
- Випускниця ХДУ Анастасія Шевченко створила документальний фільм “Dear”, де показала руйнування освітнього закладу
- Шлях в ЗСУ був непростий: історія снайперки на позивний “Пуля”, що воює на Херсонщині













