Білозерська громада отримала гуманітарну допомогу від громадської організації «Мережа правового розвитку».
Про це повідомили у Білозерській селищній військовій адміністрації.
Допомога призначена для літніх людей та маломобільних мешканців громади, які потребують постійного догляду та підтримки. До гуманітарних наборів увійшли ходунки, спеціалізовані ліжка, памперси для дорослих та інші необхідні засоби гігієни й обладнання.
У Білозерській СВА зазначили, що така підтримка особливо важлива в умовах війни, адже дозволяє забезпечити більш гідні та комфортні умови життя для людей похилого віку та громадян з обмеженою рухливістю.
Також отримане обладнання значно полегшує роботу родичів, соціальних працівників і всіх, хто щодня доглядає за маломобільними людьми.
«У складні часи війни навантаження на соціальні служби значно зростає, тому така допомога дозволяє охопити підтримкою більше людей, які не можуть подбати про себе самостійно», — наголосили у громаді.
У Білозерській СВА подякували команді ГО «Мережа правового розвитку» за небайдужість, оперативність та підтримку мешканців громади.
Схожі публікації:
- В Херсоні поліцейські повернули жінці загублену сумку, яку перехожі сприйняли за підозрілий предмет
- Юрій Іваненко з Херсона на Міжнародному форумі інклюзивності в Кишиневі представив життя ромів під час війни
- ООН збільшила грошові виплати для українців: хто отримає по 10 800 гривень
- Податківці Херсонщини на зустрічі з підприємцями розповіли про нове в законодавчій базі
- У Каховському районі окупаційна влада проводить серед школярів пропагандистські заходи












