Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Ректорка ХНТУ зустрілася із заступником міністра науки і вищої освіти Польщі

Під час свого відрядження до Університету Казимира Великого в Бидгощі ректорка ХНТУ, професорка Олена Чепелюк зустрілася з заступником міністра науки і вищої освіти Польщі Анджеєм Шептицьким. Його візит став кульмінацією закриття Х Міжнародної конференції «Українсько-польські наукові діалоги», яку польські колеги проводять спільно з ХНУ, – про це повідомили в Херсонському національному технічному університеті.


Пан Анджей Шептицький підкреслив важливість реалізації спільних освітніх, культурних і наукових ініціатив між університетами України та Польщі, що є не тільки основою взаємовигідної співпраці в освітньому середовищі, але й проявом стратегічного партнерства між нашими країнами. В складні моменти історії дружні держави завжди підтримують одне одного, зміцнюючи свої відносини.


Учасники Конференції мали можливість обмінятися останніми науковими досягненнями в різних галузях та обговорити напрямки подальшої співпраці. 130 докладів на різну тематику – від історії і економіки до машинобудування та цифрових технологій – були представлені українськими та польськими вченими.

Результати досліджень також опубліковані у вигляді монографії, яка стане цінним джерелом знань та натхнення для майбутніх дослідників.


 Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:
 Дивіться відео: у Києві відкрився гуманітарний центр для жителів Херсонщини:  

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН