Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Вироки за держзраду отримали двоє екскерівників органів МВС України з Криму

За публічного обвинувачення прокуратури АР Крим та міста Севастополя до 14 та 15 років позбавлення волі заочно засуджено двох колишніх керівників органів МВС України з Криму. Їх визнано винними у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України), – повідомляє пресслужба установи.

Прокурори в суді довели, що після окупації півострова засуджені зрадили присязі на вірність народу України та перейшли на службу до ворога, очоливши «управління МВС РФ по місту Севастополю» та «відділ МВС РФ по Гагарінському району міста Севастополя».

Під час активної фази окупації півострова один із них зібрав працівників УМВС України в місті Севастополі та оголосив, що відомство виходить з підпорядкування МВС України та переходить у підпорядкування самопроголошеного мера міста Севастополя.

Своїми діями «правоохоронці» сприяли створенню та функціонуванню окупаційних органів внутрішніх справ на півострові, а також надали допомогу представникам іноземної держави у проведенні підривної діяльності проти України.

Зазначимо, що до окупації півострова засуджені обіймали посади начальників Гагарінського та Балаклавського РВ УМВС України в місті Севастополі.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН