Історію Віктора Дяченка, командира відділення м.Херсон, розповіли у пресслужбі ГУ ДСНС України в Херсонській області.
Вже майже 10 років свого життя Віктор Дяченко присвятив оперативно-рятувальній справі.
Кожного року сотні виїздів на ліквідацію різного роду пожеж, десятки врятованих життів.
«Це не просто робота, це частина мого життя» – каже Віктор.
Під час вторгнення військ російської федерації на територію нашої області разом із сім`єю вимушений був покинути тимчасово окупований рідний Скадовськ.
З перших днів деокупації правобережної частини Херсонщини, один із перших залучався до несення служби на тимчасово створеному пожежно-рятувальному посту в с. Нова Калуга.
А зараз несе службу в одному з підрозділів м. Херсон, де разом зі своїми побратимами ліквідовує пожежі після ворожих обстрілів, рятує людей, як і в червні 2023 року, коли ворожі війська підірвали Каховську ГЕС, Віктор рятував херсонців із затоплених районів міста.
«Моя сім’я – моя фортеця, і водночас моя сила. Неймовірна підтримка і віра допомагають працювати в такий тяжкий час для нашої країни. Вірю в нашу перемогу і щасливе майбутнє під мирним небом України. Щоб наше щастя залежало тільки від наших дій та рішень, а «сусіди» ніяк на нього не впливали», – додав у розмові Віктор Дяченко.
Дякуємо за службу, наші #герої_без_зброї!
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434642000_832588965563657_5834369552966770614_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=9hVnDQAL4zwAX8YA4gT&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfC4kPWcrGkcLfTdIKAidJTU1yyq-94Y00_obZPGxZksJA&oe=660E435C)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434647998_832588972230323_7377494671123012656_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s960x960&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=8KRPG8NFjgQAX-spEeB&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfAL8WJOOHHlKwGnx6k-bVbQnQ1hkXPTqcE-biFjI74ZlA&oe=660E46F7)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434737675_832588995563654_2241840364201254156_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=znkOoYQxqRcAX8VSV-O&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfDhxtn7Ghg5NFQGJwxoAs4xFKhx31q08dlHNaRItLuGAQ&oe=660E17F7)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434478048_832588645563689_9205443007773107997_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=MC3LHEQ6tIAAX8FLf0s&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfDsk2lbBK3cUeWWb1AU07Mn3edOgqYIKaFbaiHcSgVEOw&oe=660E1C54)
Читайте на сайті інформцаійного видання “Український південь”:
Схожі публікації:
- У великому торговельному центрі Херсона – пожежа
- Масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів МВС проходять на Херсонщині (фото)
- Президент України на брифінгу в Херсонській області закликав громадян не панікувати
- Херсонські рятувальники проходили навчання на Хмельниччині
- На території Херсонської МТГ почали діяти обмеження «червоного» рівня епідемічної небезпеки