Поліція вкотре закликає громадян бути пильними під час купівлі транспортних засобів. Шахрай ошукав 35-річного чоловіка, який намагався купити авто в мережі Інтернет. На сервісі оголошень заявник знайшов повідомлення про продаж потрібної йому автівки. Під час переписки з продавцем той попросив завдаток, адже мав інших клієнтів на транспортний засіб. Заявник кількома переказами перерахував на рахунок продавця 65000 гривень. Після чого оголошення з сайту видалили, продавець на повідомлення не відповідає, – повідомляє Поліція Херсонщини.
“Шановні громадяни! Обирайте лише перевірені ресурси для онлайн-покупок і ніколи не перераховуйте гроші за товар наперед. Перевірте фото автомобіля за допомогою пошукових систем. Якщо такі ж фото використовуються в інших оголошеннях, а інформація про авто не збігається, то ви натрапили на шахраїв. При купівлі дороговартісного автомобіля, оплату здійснюйте тільки при особистій зустрічі з продавцем, після перевірки реального технічного стану автівки та документації”, – написали в пресслужбі поліції Херсонщини.
За останні кілька днів 7 жителів області потерпіли від фейкових повідомлень про грошову допомогу. У соціальних мережах люди натрапляли на повідомлення про нарахування виплат від різних організацій, переходили за посиланнями, вводили реквізити банківських карток, після чого з їх рахунків зникали усі кошти. Загалом, заявники втратили 130000 гривень.
Поліція вкотре закликає не переходити за підозрілими посиланнями, нікому не передавати дані банківських карток та рахунків, а інформацію про виплати брати лише з офіційних джерел. За усіма фактами поліція відкрила провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.
![Возможно, это изображение 1 человек, джип, автомобиль и текст](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431424912_794750689353947_7954000946287509501_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=oOEU3aWIjPwAX9rptpA&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfBx_MfKlBE1q1qENuj9NHNPcJ3QEifSfxQbzTqr3iyIWA&oe=65EB31FB)
Схожі публікації:
- Херсонець проведе за гратами 6 років за крадіжки, вчинені в умовах воєнного стану
- У Херсоні звільняють посадовця, підозрюваного у державній зраді
- Дітей продовжують евакуйовувати з Херсонщини (відео)
- Староста Новомиколаївки пішла на співпрацю з окупаційною владою, аби не втратити посаду
- В Херсонській області зафіксовано викиди забруднюючих речовин або суміші таких речовин в атмосферне повітря внаслідок ракетних обстрілів