До Борозенської громади 24 лютого 2024 року з тимчасово окупованої території України повернуто 2 дітей-сиріт, сестер Берензон Діану Сергіївну 17.05.2021 р. н. та Берензон Світлану Сергіївну 17.05.2021 р. н., – про це повідомили в Борозенській сільській вйіськовій адміністрації.
Представники адміністрації зазначили, що це вдалося у межах реалізації затвердженого плану дій Президента України Bring Kids Bach UA, за посередництва Держави Катар та за підтримки ЮНІСЕФ, а також сприяння Державної прикордонної службу України, Офісу Омбудсмана України, служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації, служби у справах дітей Бериславської районної адміністрації та служби у справах дітей виконавчого комітету Борозенської сільської ради.
Повідомляє місцева влада і про подальшу долю дівчаток.
“Сестер Берензон С.С. та Берензон Д.С. влаштовано в родину опікуна Берензона Володимира Миколайовича рідного дядька дівчаток, який разом з родиною проживають в Борозенській громаді с. Чарівне. Бажаємо опікунам чудових дівчаток здоров’я, сили, миру та хочемо подякувати за взяту на себе відповідальність, самовідданість та чуйність у вихованні дітей, за людяності, милосердя, великодушність.”, – повідомили у в Борозенській сільській вйіськовій адміністрації.
27.02.2024 р. начальником Борозенської сільської військової адміністрації Альоною ОХРІМОВСЬКОЮ, начальником служби у справах дітей Юлією ЗАБАВСЬКОЮ та старостою Чарівненського старостинського округу було відвідано родину Берензон Володимира та Наталії.
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425335670_7185652758185810_8164427465421403821_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=2zUbs5yte6oAX_iZt1G&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfDLejmXgJzffGXdJGrhegPL7AvcDHMNKr6k-wzbjTpTvw&oe=65E43466)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425438364_7185652761519143_2520439986374403504_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=Eo519fzfKTQAX_8Ql2U&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfDJY8_bF5F1fYkxujT9T4YLy-aJvBQiaYeufdEWbsrF-A&oe=65E49741)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/408974924_7185652981519121_7280835562205714790_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=xZJvRsriMuEAX9VDJTt&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfAoDwGcvgsRLDxPoW55cpKuWoeJmzvTuTw7tQilCYiPNg&oe=65E5B345)
Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:
Схожі публікації:
- В Євпаторії знаходиться 128 викрадених херсонських дітей
- На Херсонщині викрали доньку колаборантки і вивезли її в Кабардино-Балкарію
- “Вибрали 10 роликів з мого тіктоку, щоб дати мені статтю “про екстремізм”: блогерка Олена Наумова про 11 днів підвалу та активізм в окупованому Херсоні
- На окупованій території під час видачі пенсії людей примушують подавати заяви на отримання російського паспорта
- Голова межуючого з Кримом Чонгару пішла на співпрацю з окупаційною владою